Safecare Biotech COVID-19 - SALIVA - Antigen Rapid Test

Kód: 156
Tip
Neohodnoceno
1 475 Kč
Skladem

Odběr: SALIVA (neinvazivní – test ze slin)

Balení: 25ks

Sensitivita: 97,62%

Specificita: 99.99%

Testy vhodné i pro samo testování

Testy skladovat v teplotě od 0°C do 30°C

Detailní informace

Detailní popis produktu

SAFECARE BIO TECH (Covid-19) - NASALSWAB rapid test je rychlý test na antigen nového koronaviru (SARS-CoV-2) určený pro samotestování. Antigenní rapid test in vitro je diagnostický test na kvalitativní detekci antigenů koronaviru SARS-CoV-2 přítomných v lidském organismu pomocí rychlé imunochromatografické metody. Identifikace je založena na detekci monoklonálních protilátek specifických pro antigen nového koronaviru.

  • Délka testování 15 minut
  • Citlivost: 97,62%
  • Specificita: > 99,99 %

 

Interpretace výsledků:

  • POZITIVNÍ: Objeví se dvě červené čáry. Jedna červená čára se objeví v kontrolní oblasti (C) a jedna červená čára v testovací oblasti (T). Odstín barvy se může lišit, ale test by měl být považován za pozitivní vždy, když je přítomna i jen slabá čára. 
  • NEGATIVNÍ: V kontrolní oblasti (C) se objeví pouze jedna červená čára a v testovací oblasti (T) žádná. Negativní výsledek naznačuje, že ve vzorku nejsou žádné částice nového koronavirus nebo počet virových částic je pod detekovatelným rozsahem. 
  • NENÍ PLATNÉ: V kontrolní oblasti (C) se neobjeví žádná červená čára. Test je neplatný, i když je v testovací oblasti (T) čára. Nedostatečný objem vzorku nebo nesprávné procedurální techniky jsou nejpravděpodobnějšími důvody selhání kontrolní oblasti. Zkontrolujte postup testu a opakujte test s novým testovacím zařízením.

Doplňkové parametry

Kategorie: Antigenní testy ze slin
Záruka: 2 roky
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení