Safecare Biotech COVID-19 - SALIVA - Antigen Rapid Test

Kód: 156
Neohodnoceno
890 Kč
Skladem

Odběr: SALIVA (neinvazivní – test ze slin)

Balení: 25ks

Sensitivita: 97,62%

Specificita: 99.99%

Testy vhodné i pro samo testování

Testy skladovat v teplotě od 0°C do 30°C

Detailní informace

Detailní popis produktu

SAFECARE BIO TECH (Covid-19) - NASALSWAB rapid test je rychlý test na antigen nového koronaviru (SARS-CoV-2) určený pro samotestování. Antigenní rapid test in vitro je diagnostický test na kvalitativní detekci antigenů koronaviru SARS-CoV-2 přítomných v lidském organismu pomocí rychlé imunochromatografické metody. Identifikace je založena na detekci monoklonálních protilátek specifických pro antigen nového koronaviru.

  • Délka testování 15 minut
  • Citlivost: 97,62%
  • Specificita: > 99,99 %

 

Interpretace výsledků:

  • POZITIVNÍ: Objeví se dvě červené čáry. Jedna červená čára se objeví v kontrolní oblasti (C) a jedna červená čára v testovací oblasti (T). Odstín barvy se může lišit, ale test by měl být považován za pozitivní vždy, když je přítomna i jen slabá čára. 
  • NEGATIVNÍ: V kontrolní oblasti (C) se objeví pouze jedna červená čára a v testovací oblasti (T) žádná. Negativní výsledek naznačuje, že ve vzorku nejsou žádné částice nového koronavirus nebo počet virových částic je pod detekovatelným rozsahem. 
  • NENÍ PLATNÉ: V kontrolní oblasti (C) se neobjeví žádná červená čára. Test je neplatný, i když je v testovací oblasti (T) čára. Nedostatečný objem vzorku nebo nesprávné procedurální techniky jsou nejpravděpodobnějšími důvody selhání kontrolní oblasti. Zkontrolujte postup testu a opakujte test s novým testovacím zařízením.

Doplňkové parametry

Kategorie: Antigenní testy ze slin
Záruka: 2 roky
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz