SAFECARE BIO TECH (Covid-19) - NASALSWAB 25ks, Rapid Antigen Test

Kód: 78
Tip
1 hodnocení
1 790 Kč –23 %
safecare bio tech1
1 790 Kč –23 % 1 375 Kč
Skladem

Odběr: Nasal Swab (neinvazivní – kraj nosu)

Balení: 25ks

Sensitivita: 97,62%

Specificita: 99.99%

Testy vhodné i pro samo testování

Testy skladovat v teplotě od 0°C do 30°C

Detailní informace

Detailní popis produktu

SAFECARE BIO TECH (Covid-19) - NASALSWAB rapid test je rychlý test na antigen nového koronaviru (SARS-CoV-2) určený pro samotestování i pro odborný zdravotnickým personál (poskytovatele zdravotních služeb).. Antigenní rapid test in vitro je diagnostický test na kvalitativní detekci antigenů koronaviru SARS-CoV-2 přítomných v lidském organismu pomocí rychlé imunochromatografické metody. Identifikace je založena na detekci monoklonálních protilátek specifických pro antigen nového koronaviru.

 • Délka testování 15 minut
 • Citlivost: 97,62%
 • Specificita: > 99,99 %.

Materiály v balení: Testovací zařízení, Příbalová informace, Odběrová tyčinka, Činidlo (extrakční pufr), Extrakční zkumavka, Stojan na zkumavky. 

 

Dávkování a způsob užití

 1. Odběr vzorků: Vzorek z kraje nosu by se měl odebírat pomocí odběrových nástrojů dodaných se soupravou. Postupujte podle podrobných pokynů na použití uvedených níže. Při tomto testu by se neměly používat žádné další odběrové nástroje. Odběrovou tyčinkou odeberte krouživým pohybem vzorek z kraje nosu.
 2. Do přiložené zkumavky nalijte činidlo (pufr).
 3. Odběrovou tyčinku vložte do zkumavky a po dobu 30 sekund, řádně ponořenou v činidle, míchejte.
 4. Vyjměte odběrovou tyčinku ze zkumavky, zkumavku uzavřete pomocí víčka
 5. Nalijte činidlo na místo určení na odběrové kazetě.

 

Interpretace výsledků:

 • POZITIVNÍ: Objeví se dvě červené čáry. Jedna červená čára se objeví v kontrolní oblasti (C) a jedna červená čára v testovací oblasti (T). Odstín barvy se může lišit, ale test by měl být považován za pozitivní vždy, když je přítomna i jen slabá čára. 
 • NEGATIVNÍ: V kontrolní oblasti (C) se objeví pouze jedna červená čára a v testovací oblasti (T) žádná. Negativní výsledek naznačuje, že ve vzorku nejsou žádné částice nového koronavirus nebo počet virových částic je pod detekovatelným rozsahem. 
 • NENÍ PLATNÉ: V kontrolní oblasti (C) se neobjeví žádná červená čára. Test je neplatný, i když je v testovací oblasti (T) čára. Nedostatečný objem vzorku nebo nesprávné procedurální techniky jsou nejpravděpodobnějšími důvody selhání kontrolní oblasti. Zkontrolujte postup testu a opakujte test s novým testovacím zařízením.

Doplňkové parametry

Kategorie: Antigenní testy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení