NOVEL REALY Coronavirus (SARS-CoV-2) - SWAB 25 ks, Rapid Antigen Test

Kód: 57
Balení 25 testů
Neohodnoceno
Značka: NOVEL REALY
1 790 Kč –23 %
realy 25ks
1 790 Kč –23 % 1 375 Kč
Skladem

Odběr: Swab (invazivní – nazofaryngeální)

Balení: 25ks

Sensitivita: 96.17%

Specificita: 99.99%

Určen pro odborné pracovníky testování COVID-19

Testy skladovat v teplotě od 0°C do 30°C

Detailní informace

Detailní popis produktu

Novel Coronavirus Antigen rapid test je rychlý test na antigen nového koronaviru (SARS-CoV-2) určený  pro odborný zdravotnickým personál (poskytovatele zdravotních služeb).. Antigenní rapid test in vitro je diagnostický test na kvalitativní detekci antigenů koronaviru SARS-CoV-2 přítomných v lidském organismu pomocí rychlé imunochromatografické metody. Identifikace je založena na detekci monoklonálních protilátek specifických pro antigen nového koronaviru.

 

 • Dle rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví je těmto testům udělena výjimka pro antigenní testy, vydaná MZČR podle § 4 odst. 8 nařízení vlády č. 56/2015 Sb.
 • Délka testování 15 minut
 • Citlivost: 96,17 %.
 • Specificita: > 99,99 %.

Materiály v balení: Testovací zařízení, Příbalová informace, Odběrová tyčinka, Činidlo (extrakční pufr), Extrakční zkumavka, Stojan na zkumavky. 

 

Způsob užití:

 1. Odběr vzorků: Vzorek ze zadní stěny nosohltanu by se měl odebírat pomocí odběrových nástrojů dodaných se soupravou. Zdravotnický personál postupuje podle podrobných pokynů na použití uvedených níže. Při tomto testu by se neměly používat žádné další odběrové nástroje. Odběrovou tyčinkou proveďte odběr ze zadní části nosohltanu.
 2. Do přiložené zkumavky nalijte činidlo (pufr).
 3. Odběrovou tyčinku vložte do zkumavky a po dobu 30 sekund, řádně ponořenou v činidle, míchejte.
 4. Vyjměte odběrovou tyčinku ze zkumavky, zkumavku uzavřete pomocí víčka
 5. Nalijte činidlo na místo určení na odběrové kazetě.

 

Interpretace výsledků:

 • POZITIVNÍ: Objeví se dvě červené čáry. Jedna červená čára se objeví v kontrolní oblasti (C) a jedna červená čára v testovací oblasti (T). Odstín barvy se může lišit, ale test by měl být považován za pozitivní vždy, když je přítomna i jen slabá čára. 
 • NEGATIVNÍ: V kontrolní oblasti (C) se objeví pouze jedna červená čára a v testovací oblasti (T) žádná. Negativní výsledek naznačuje, že ve vzorku nejsou žádné částice nového koronavirus nebo počet virových částic je pod detekovatelným rozsahem. 
 • NENÍ PLATNÉ: V kontrolní oblasti (C) se neobjeví žádná červená čára. Test je neplatný, i když je v testovací oblasti (T) čára. Nedostatečný objem vzorku nebo nesprávné procedurální techniky jsou nejpravděpodobnějšími důvody selhání kontrolní oblasti. Zkontrolujte postup testu a opakujte test s novým testovacím zařízením.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz