NOVEL Coronavirus (SARS-CoV-2) - SALIVA 5 ks, Rapid Antigen Test

Kód: SAL-5
Tip Balení 5 testů
Neohodnoceno
Značka: NOVEL REALY
495 Kč –80 %
REALY po 5
495 Kč –80 % 99 Kč
Skladem

Odběr: Saliva (slinný)

Balení: 5ks

Sensitivita: 93.94%

Specificita: 99.58%

Testy vhodné pro samo testování

Testy skladovat v teplotě od 0°C do 30°C

Detailní informace

Detailní popis produktu

Novel Coronavirus Antigen rapid test je rychlý test na antigen nového koronaviru (SARS-CoV-2) určený pro samotestování. Antigenní rapid test in vitro je diagnostický test na kvalitativní detekci antigenů koronaviru SARS-CoV-2 přítomných v lidských slinách pomocí rychlé imunochromatografické metody. Identifikace je založena na detekci monoklonálních protilátek specifických pro antigen nového koronaviru.

 

  • Dle rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví jsou tyto testy schváleny k sebetestování - udělena výjimka pro antigenní testy, vydaná MZČR podle § 4 odst. 8 nařízení vlády č. 56/2015 Sb.
  • Délka testování 10 minut
  • Citlivost: 93,94 %.
  • Specificita: > 99 %.

Materiály v balení: Testovací zařízení, Příbalová informace, Plastový pytlík, Tryska, Extrakční pufr, Extrakční zkumavka, Stojan na zkumavky, Pohárek / kapsa na odběr sliny, Kapátko

 

Způsob užití:

  1. Odběr vzorků: Vzorek orální tekutiny by se měl odebírat pomocí odběrových nástrojů dodaných se soupravou. Postupujte podle podrobných pokynů na použití uvedených níže. Při tomto testu by se neměly používat žádné další odběrové nástroje. Může se použít perorální tekutina shromážděna kdykoliv během dne.
  2. Příprava vzorků: Když jsou sliny odebrány, postupujte podle pokynů pro přípravu vzorku s pufrem dodaným se soupravou.

 

Interpretace výsledků:

  • POZITIVNÍ: Objeví se dvě červené čáry. Jedna červená čára se objeví v kontrolní oblasti (C) a jedna červená čára v testovací oblasti (T). Odstín barvy se může lišit, ale test by měl být považován za pozitivní vždy, když je přítomna i jen slabá čára. 
  • NEGATIVNÍ: V kontrolní oblasti (C) se objeví pouze jedna červená čára a v testovací oblasti (T) žádná. Negativní výsledek naznačuje, že ve vzorku nejsou žádné částice nového koronavirus nebo počet virových částic je pod detekovatelným rozsahem. 
  • NENÍ PLATNÉ: V kontrolní oblasti (C) se neobjeví žádná červená čára. Test je neplatný, i když je v testovací oblasti (T) čára. Nedostatečný objem vzorku nebo nesprávné procedurální techniky jsou nejpravděpodobnějšími důvody selhání kontrolní oblasti. Zkontrolujte postup testu a opakujte test s novým testovacím zařízením.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz